Бетмен е неуништлив!!!

3 мај, 20120
v243039p0

Иако фановите стравува дека суперхеројот во новиот филм ќе умре, последниот трејлер открива дека тоа нема да се случи.

Студиото “Warner Bros”, го објави третиот продолжен трејер за филмот “Batman: The Dark Knight Rises”, во кој се открива дека Bane нема да успее да го убие Batman.

Гласините за крајот на Batman произлезе од изјавата на режисерот Christopher Nolan, која изјави дека неговата главна цел е со овој филм конечно да ја заврши приказната.

Она што е возможно е селењето на Batman од неговиот сакан Gotham City, затоа што тој “направил сé што можел за неговите граѓани”.

Филмот, кој чинеше 250 милиони долари, ќе пристигне во кината во јули, а покрај Christian Bale, ќе играат и Michael Caine, Gary Oldman, Anne Hathaway, Tom Hardy, Morgan Freeman…

httpv://www.youtube.com/watch?v=g8evyE9TuYk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi