Ах, Софија Вергара…

3 мај, 20120
v

Секси и талентираната латино убавицата позираше на последното издание на списанието “GQ”.

Една од најсексипилните жени на светот – Софија Вергара (39 години) позираше за мексиканското издание на “GQ”. Софија на фотографиите изгледа секси и заводливо, а во едно интервју откри што мисли за нејзиното тело.

“Навистина е чудно сето тоа. Се сеќавам кога мајка ми имаше 40 години – изгледаше одлично. Сега јас сум на листата на актерки со најдобар задник и гради, заедно со мојата “конкуренција” како што се Меган Фокс, Мила Кунис и другите кои се 20 години помлада од мене. Со оглед на мојата возраст, тоа е голема сатисфакција. Па, јас имам син, кој е речиси на иста возраст како нив”, изјави познатата актерка.

На најновите фотографии за “GQ”, Софија остави мал дел на имагинацијата. Сите нејзини атрибути се ставени во преден план, на голема радост на нејзините машките фанови.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi