Бијонсе и Џеј Зи избраа: Опра ќе биде кума на малата Блу Ајви! :)))

26 јануари, 20120
jayzbeyonce_oprah

Една од најмоќните жени на светот, Опра Винфри покрај подигање на својата телевизиска мрежа OWN, ќе добие уште една голема одговорност. Според објавите на американските медиуми, пејачката Бијонсе и нејзиниот сопруг Џеј Зи ја избрале познатата водителка за кума на својата ќерка Блу Ајви. Опра нема свои деца, а учениците во училиштето кое го отворила во Јужна Африка ги нарекува свои деца.

Познатата двојка ја избра Опра за кума, бидејќи последниве години станаа многу блиски со неа, а сакале кумот на нивната ќерка да не биде во крвно сродство со неа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber