Блејк Ливели на мета на психопат!!!

15 февруари, 20120
Blake Lively Arrives To See Letterman

Ѕвездата на серијата “Gossip Girl” е уште една во серијата на познати личности кои имаат пробелм со прогонувачи. Млад човек по име Серги Мифлс го дознал мејлот и телефонот на нејзината мајка и почнал постојано да бара и да и испраќа пораки во кои вели дека е “длабоко загрижен за Блејк” и дека мора да и помогне, бидејќи е во неволја.

Актерката вели дека опседнатиот обожавател рекол дека е “метафизички и духовно поврзан со неа”. Мифлс не запрел но после ова, туку во почетокот на февруари се појавил на снимањето на серијата и на обезбедувањето им кажал дека е дојден за да ја заштити Блејк.

Од страв за својата безбедност и безбедноста на својата мајка, малдата актерка побарала од полицијата да издаде забрана за приближување на Серги Мифлс.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber