Блиска средба: Цеца и Јеца заедно во Цирих!

23 март, 20120
ceca i jeca

Двете лути сопернички на 8 април заедно ќе пејат во Цирих во локали кои се одалечен еден од друг само еден километар. Фановите спремни за “војна” на пејачките за сега не се изјаснуваат…

Цеца и Јеца пред два дена не се појавија во судот во Белград, по тужбата која Цеца ја поднела против колешката, но затоа на 8 април ќе запеат во ист град 0 Цирих!

Тиа две ќе настапуваат во дискотеки кои се одалечени една од друга само еден километар.

Добро информиран извор изјавил дека нивните фанови веќе се наостриле, но Јелена ќе има многубројна поддршка со оглед на тоа дека ќе пее во клуб  кој собира 2.000 луѓе. А од друга страна, Цеца ќе пее пред околу 500 луѓе. Прашање е дали ќе одат или ќе се враќаат со ист авион?! Турбуленцијата е неизбежна!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/