Ен Хатавеј се пресели во нов стан во Бруклин

23 март, 20120
0

Познатата актерка Ен Хатавеј неодамна се пресели во апартманот кој си го купи во Бруклин, а ќе го дели со нејзиниот вереник Адам Шулман.

Киријата за овој апартман изнесува 6400 долари. Можеби не изгледа доволно голем за една холивудска ѕвезда, но сепак е удобен за млад брачен пар.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/