Дознајте ја тајната на добриот изглед на Ева Лонгорија!

23 март, 20120
eva

Една од најсексипилните актерки денес, откила која е тајната на нејзиниот добар изглед…

Ева Лонгорија се плаши од игли и скалпел, така што никогаш не би отишла “под нож”, па открила на кој начин го постигнува добриот изглед:

-Гледав на Дискавери некоја емисија за операции. Нема потреба благодарам! Омлет од белки, малку вежби и креми е доволно за мене, изјавила Ева за странските медиуми.

Оваа актерка во моментов ја снима последната епизода од Очајни домакинки, серијата која ја прослави. Како се ближи крајот на жените од соседствотот, валканите детали од сетот го шокираат светот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/