Бои и фризури за сезона пролет – лето 2012

9 април, 20120
15

Кажете збогум на досадните стандардни фризури. Позајмете инспирација од овие неверојатни средно долги фризури со што ќе додадете свежина и живот на вашиот комлетен пролетен стајлинг.

Преку глава ли ви е да се борите со непокорната долга коса?  Овие неколку свежи идеи од нашата галерија подолу, се вистинското решение за сите проблеми со косата.  Независно од типот на косата и формата на лицето, во оваа селекција ќе ја откриете перфектната фризура за своите персонални црти и стил.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi