Кајли Миног остана без текст: На сред концерт ги заборавила зборовите од песната!

9 април, 20120
kylieminogue

Кајли Миног имала проблем со текстот на настапот во Лондон, Хамерсмит Аполо.

Убавата пејачка ги заборавила зборовите од текстот на „Give Me Just A Little More Time“, па и препуштила на публиката испее коментирајќи: “Штотуку ја убив оваа песна. Ви благодарам што ми помогнавте”.

“Анти-турнеја” пејачката ја замислила така што ќе изведува песни од различни периоди од нејзината кариера и тоа претежно оние кои ретко ги изведувала.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber