Боки 13 претепан!

7 мај, 20120
Boki13

Дневниот весник Ало објави фотографија на која контроверзниот Боки е со модринки и исекотини на лицето.

Шоуменот, кој е познат по тоа дека секогаш на се има коментар, не сакал да зборува со новинарите, само изјавил дека нема коментар и ја спиштил слушалката. Сепак, ако пресудиме според статусот на Facebook, очигледно е дека испровоцирал некоја машка личност, кој физички го нападнал.

“Мажите кои се склони кон насилство се најголеми п..ки!”, објавил Боки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi