Боксерски меч на руски начин! :))))

19 јануари, 20120
0229007.48

Лудите и откачени видео снимки од Русија се вистински хит на интернет. Чудните ликови и нивните уште почудни навики се непресушен избор на смеа и забава. Кон богатиот опус на овие снимки се приклучи и овој кој сега ќе го видите.

Русите навистина знаат како да си го направат денот интересен, на пример со боксерски меч со мисир.

httpv://www.youtube.com/watch?v=xnBUV0wKcPs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber