Босанците имаат пејачка со пенис!

26 ноември, 20120
vanilla

Мирнес Кубат, позната како Ванила е првата машка пејачка во Босна!

Мирнес Кубат е пејачка од Босна, која настапува под името Ванила. Меѓутоа, Мирнес не е женско, таа е првата машка пејачка на Балканот.

Мирнес е машко и успешно настапува по локалите во Босна. Неодамна го објави и својот прв официјален сингл “Noge Oko Vrata!”, кој го работеле Teddy i DJ Ruvex.

http://www.youtube.com/watch?v=9rZuJTL7QDc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit