Braccialini 2012

2 мај, 20120
0

Дизаајн со висок стил, романтика и модерни вибрации се накратко основните модни тенденции во моментов, а кои можеме да ги видиме во новата пролет – лето колекција на Braccialini за 2012 година. Од ултра екстравагантни до крајно исчистени, чевлите од новата колекција дефинитивно го привлекуваат погледот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi