Браво за девојчево! Неверојатен уметник :)

18 јануари, 20120
girl-masters-art01

16-годишната Акијан е вистински неверојатен уметник. Почнала со сликање кога таа имала шест години, а напредувала секоја година по ред. Секоја година сликите стануваат се повеќе и повеќе импресивни, докажувајќи дека во толку краток временски период има постигнато повеќе од просекот за возрасни. Нејзиниот талент е прикажан на Опра и други ТВ емисии.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber