Бред Пит потполно полудел по 21 годишната актерка!

23 март, 20120
naslovna

Холивудските трачеви велат, па треба да ги земете со резерва, дека Бред Пит потполно полудел по малдата актерка Џенифер Лоренс (21). Странските медиуми пишуваат дека младата ѕвезда целосно го завела и поради тоа има пробелми и со невенчаната сопруга Анџелина Џоли.

Ако магазинот Стар веќе не подготвува првоаприлска шега, тогаш приказната е следна: Бред секој ден е се повеќе заљубен во малдата колешка, а Анџелина побеснела поради тоа.

“Бред не престанува да зборува за тоа дека Џенифер е прекрасна, мирна и талентирана”, изјавил близок извор на Бред.

Опсесијата на Бред со младата актерка од филмот “The Hunger Games” ја излудува Џоли, па му рекла да се однесува во согласност со своите години и да престане да се лигави на неа, бидејќи може да му биде ќерка, вели изворот.

“Работата станала многу сериозна кога Анџелина пред неколку дена го уловила Бред како си пишува пораки со младата Џенифер”, тврди изворот и додава дека “Анџелина потполно полудела иако Бред нема ништо конкретно со младата актерка, а и побарала од него да ги прекине сите контакти со неа.

Но, некои други таблоиди пишуваат дека магазинот Стар ја измислил оваа приказна. Останува да видиме дали Бред навистина уште еднаш полудел за Џенифер, но овој пат за Лоренс,а не за бившата Анистон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/