Бритни одамна го најави крајот на светот!

21 декември, 20120
britni

Се сеќавате на почетокот на спотот ‘Till The World Ends’?

Бритни Спирс исто така го најави крајот на светот на 6 април 2011 година кога го издаде спотот за ‘Till The World Ends’!

Почетниот кадар на овој спектакуларен спот го прикажува “озлогласениот” ​​датум 21.12.2012, кој според календарот на маите би требало да биде денот кога ќе дојде до крајот на светот. Тој ден, се разбира е денес – но ништо не се случи!

Но, интересно е дека, иако сигурно и самата се надевала дека до тој крај сепак нема да дојде, Бритни им сугерирала на обожавателите заедно со неа да играат додека не стигне крајот на светот – токму како што и доликува на ѕвезда од најзин калибар.

Како тоа изгледа кога Бритни Спирс најавува крај на светот проверете во видеото!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber