Брук Милер завршила во болница поради предозирање

10 декември, 20120
Brooke+Mueller

Поранешната сопруга на Чарли Шин со која има три-годишни близнаци Боб и Макс, Брук Милер, завршила во болница поради предозирање.

Во јуни, Чарли Шин се обидувал да ја убиди својата поранешна сопруга Брук Милер да се пријави во клиника за одвикнување, но таа го одбила и продолжила старите лоши навики.

“Се надевам дека Брук сега конечно сфатила дека мора да престане со дрогата, бидејќи во спротивно децата ќе и бидат одземени”, вели нејзин близок пријател.

Брук пред повеќе од една година била на одвикнување од кокаин, но за многу кратко време по напуштањето на клиниката, уапсена е во Аспен, Колорадо, за поседување на дрога.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit