Едноставно обожава да биде гола: Позирала само во градник и со крзно на главата!

10 декември, 20120
rihanna

Ријана неодамна се соблече за насловната на својот седми студиски албум ‘Unapologetic’ и за насловната на магазинот GQ.

Но, тоа не и било доволно, па продолжи да ја практикува голотијата и после тоа, во слободно време. Сакајќи да ја покаже својата витка линија или да порача нешто друго, Ријана се соблече во низа сочни фотографии кои ги објави на Твитер.

Racy: Rihanna has taken part in another nude photoshoot wearing nothing but a bra and a hooded jacket

Фотографиите ги направила нејзината најдобра пријателка Милиса Форде. Додека на едната фотографија заводливо гледа во апаратот со цигара во устата, на другата отсутна со пијалок во раката и цигара меѓу прстите.

За сето време, облечена е само во црн градник и крзно кое од главата и се симнува на останатиот дел од телото. Ова е само уште една во серијата голи фотографии со кои 24-годишната пејачка од Барбадос, веруваме, не може повеќе никого да изненади.

Enjoying a quiet drink: Rihanna took a sip of wine from her glass as she turned away from the camera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit