Несекојдневни критики на сметка на Бијонсе…

10 декември, 20120

Телeвизиската вoдителка Венди Вилијамс, која се смета себеси за голем фан на пејачката Бијонсе, по втор пат се потсмеваше токму на нејзина семтка.

За време на шоуто кое се емитуваше во четвртокот , Венди ја обвинила Бијонсе дека е несфатлива.

Говорејќи за документарниот филм кој го снима пејачката, водителката кажала многу груби зборови. Иако на почетокот звучела нормално.

“Јас сум голем фан на Бијонсе и ќе го погледнам документарецот иако во него нема да има ништо ново…Едноставно сакам да го погледнам”, изјавила таа.

Но, неколку секунди подоцна, на големо одушевување на публиката во студиото, водителката од Њу Џерси додала: “За среќа една од нашите телевизии има преводи, па ќе разберам што зборува – знаете Бијонсе не знае да зборува. Звучи како да има завршено само петто одделение од основно училиште”, изјавила Венди и со тоа предизвикала критики на своја сметка.

Ова не е прв пат вербално да ја нападне пејачката. Прв пат тоа го направила додека Бијонсе беше бремена. Всушност, Венди беше предводник на оние гласини дека нејзината бременост е лажна и дека не станува збор за вистински труднички стомак.

http://www.youtube.com/watch?v=4W-J6Dn-jIo&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber