Холивудските актери претворени во жени!

10 декември, 20120
poznati

Фотошоп може да направи многу работи, па дури и да претвори фотографија од маж во фотографија од жена.

Ви носиме неколку фотографии од познати холивудски актери претворени во жени.

Некои, како Ричард Гир, изгледаат доста реални и да не знаете за кого станува збор, веројатно не би се посомневале дека не се работи за вистинска женска личност.

Погледнете како би изгледале Брус Вилис, Кевин Спејси, Илија Вуд, Џек Блек, Николас Кејџ…во телото на жената.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit