Брутални кинески тренинзи за жени!

6 февруари, 20120
nhu

Девојките кои сакаат да учествуваат на овие тренинзи и вежби мораат да заминат на плажата Sanya, во провинцијата Hainan, каде се подготвуваат за да станат познати телохранителки.

Напорните и брутални тренинзи траат од 8 до 10 месеци, а девојките мораат прво да преживеат, па потоа да се надеваат дека ќе бидат телохранители на некои луѓе од елитата.

Овие фотки се направени во текот на еден дневен тренинг.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber