Брза и лесна диета – за 4 дена 2 килограми помалку

2 април, 20120
d

Оваа диета е брза и ќе ви овозможи да ослабнете 2 килограми за 4 дена. Таа е здрава и може да ја продолжите уште 2 дена ако сте задоволни од резултатите.

Појадок:

Едно јаболко, една чаша урда, парче полнозрнест леб, зелен чај со една лажичка мед.

Ручек:

Парче варено пилешко месо, голема зелена салата зачинета со соја сос и ленено масло, еден грејпфрут.

Ужина:

Свежи моркови 1-2.

Вечера:

Парче посна риба на скара, голема зелена салата со соја сос и ленено масло, сок од два лимони растворени во топла вода со лажиче мед пред спиење.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi