Casa Kimbal – магично место за одмор на преубавите Кариби

9 април, 20120
1

Casa Kimbal се наоѓа во Карбера во Доминиканската Република. Дизајнирана е вод Rangr Studio и зафаќа простор од неверојатни 1900 квадратни метрина кои има 8 целосно опремени апартмани, прекрасен базен, луксуз и фацинантни глетки на Атланскиот Океан. За да ја изнајмите целата куќа на еден ден ќе ви бидат потребни 5.000 долари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/