Интересни висечки шатори

9 април, 20120
nas

Ако сакате да идете на кампување, но ви пречи фактот дека треба да спиете на земја, идеално решение за вас се „висечките“ шатори.

Овие шатори може да се закачат на дрво, карпи, но и на метални шипки кои доаѓаат со шаторот доколку нема ништо прикладно во близина.

Па, за наредното кампување дефинитивно ќе ви треба еден ваков шатор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/