Чии се овие “стегнати” машки гради? На дедо ми:))))

3 јануари, 20120
1

Многу познати фаци овие денови уживаат на плажите ширум егзотичните и тропски летовалишта. Уште една од нив се соблече на плажа и ги покажа своите гради…

Риз Витерспун на плажа е фотографирана со целулит на бутовите и салце на стомакот, а Стивен Тајлер се соблекол и ги покажал своите “машки гради”. Тој празниците ги поминал на Хаваите, па е фотографиран, а сите медиуми ги пренесоа фотките од неговите “силни машки гради”. Оваа 63 годишна рок легенда ужива во брановите со вереницата Ерин Брејди која има 38 години.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber