Coco Palace Resort – Поинакво Новогодишно искуство

30 декември, 20120
patuvanje

Размислувате за претстојниве денови и очекувате поинаков Новогодишен дочек? На високите места во туристичките дестинации привлечни за џет-сетот котира ова парче рај, кој не се вклопува со новогодишните елки, црвено-белите чорапчиња за подароци и блескави лампиони, но нуди нешто поинакво, егзотично и луксузно.

Коко палатата е дел од Тајландскиот ресорт кој се наоѓа во Раваи, близу до островот Фукет. Трите главни објекти се стилски уредени, конструирани во духот на Таи и се изградени од квалитетно дрво и луксузна гарнитура. Екстравагантната линија и триаголните изданија се клучната равенка, која во сооднос со разните светла и мирисот на океанот постигнува кулминативен објект кој нуди многу.Убавиот базен на три нивоа вклучува водопад, фонтана, воден масажер и џакузи, а за целосно задоволство, музички ќе бидете покриени од современа аудио опрема. За останатите работи, зборовите би биле непотребни…

Само погледнете што нуди ова место !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit