Colin Farrell во “Arthur & Lancelot”

26 март, 20120
v238445p0

Актерот ќе игра во филмот “Arthur & Lancelot”.

Colin Farrell ќе игра во новата верзија на приказната за витези, бидејќи претходниот обид на продукциската куќа Warner Bros да се направи филм не успеа.

Најпрво беше планирано главните улоги да ги толкуваат Kit Harington и Joel Kinnaman, но соработката не се реализираше, поради што честа за глумење на улогата на Сер Lancelot му припадна па Farel.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/