Дајте ги парите или ќе кашлам!!! :)))

20 јануари, 20120
v231285p0

Американец се обидел да ограби обложувалница заканувајќи се дека ќе ги зарази сите со болест.

Фред Паркер (41) влегол во обложуваница во Шерон, Пенсилванија и побарал од запослените да му го предадат целиот дневен промет, а потоа почнал да кашла и да се казанува дека ќе ги зарази сите со болест.

Вработените одбиле да му ги дадат парите, а крадецот им се заканил дека сите ќе ги зарази со респираторна инфекција која е отпорна на антибиотици.

Без плен, Паркер побегнал, но утре дента е уапсен врз основа на описот кои го дале вработените од обложувалницата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma