Сами проценете дали и е потребен градник :))))

20 јануари, 20120
eva longorija

На Twitter профилот на убавата актерка Ева Лонгорија се појави нејзина фотографија со деколте до папок. Не носи push-up, а графите никогаш не и изгледале поголеми и подобри. Чудно, со оглед на тоа дека медиумите неодамна објавија дека по разводот многу ослабнала.

На неодамнешната манифестација резервирана за ѕвездите Ева Лонгорија се појави во интересен фустан со длабоко деколте.

Актерката за оваа прилика ги открила градите кои изгледа поголеми од вообичаено, а со оглед дека не носи градник, се прашувамедали таа има совршени гради или малку ги зголемила.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma