Дали би се осудиле да го пробате овој хамбургер???

15 декември, 20120
hamburger

Оваа бомба од хамбургер, наместо традиционалното пециво, има тесто за пица, со неверојатно лут сос направен од чили пиперки.

Тие кои се доволно храбри за да го пробаат, мора да потпишат договор дека се согласни и дека тоа го прават при здрав разум и чиста совест. Лутиот хамбургер чини 30 евра, а предизвикот е да се изеде цел.

Досега, успеале да го изедат само 50 луѓе од 500 пријавени.

Дури ниту сопствениците на ресторанот, признаваат дека не можат да го изедат. Сите кои успеале, се наоѓаат на ѕидот на славата во ресторанот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit