Дали Бритни откри повеќе отколку што треба!?!?

8 мај, 20120
news_26066

Познатата пејачка носеше панталони кои и беа преголеми и цело време и паѓаа…така што во еден момент открија многу повеќе отколку што треба.

Бритни Спирс беше фотографирана како ужива со своите синови, свршеник, сестра и и татко и.

Пејачката беше во лежерна варијанта, но вистинскиот проблем претставуваа нејзините широки панталони кои постојано и паѓаа. Поради тоа, открија повеќе отколку што таа сакаше…

Дали всушност на овој начин сакаше да привлече внимание или не знаеше дека можеби треба да стави и каиш?!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi