Дали нејзините нозете изгледаат совршено и во “искинати” чорапи?!?

21 април, 20120
news_25223

Дали понекогаш ви се чини дека музичките ѕвезди не знаат што да прават самите со себе? Комбинациите во кои се облекуваат се многубројни. За некои треба да се има голема храброст за да се носат, за други помала, но и во двата случаи треба да се има стил.

Во кратки панталони и “искинати” трендовски чорапи, Бијонсе покажа дека жените можат да биде секси и во необична комбинација, а оваа е најнеобична до сега.

“Ново печената“ мајка, што и да направи, повторно привлекува внимание!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi