Boat Hotel – уште едно прекрасно место на фасцинантните Малдиви

21 април, 20120
2

Што повеќе да се каже за Малдивите. Тие се најубавата локација на нашата планета, а Boat Hotel е уште едно парче од овие прекрасни острови, кое плени со својата убавина и луксуз. Уживајте!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi