Како изгледаат познатите без шминка?!:)

21 април, 20120
rihanna_bez_sminke

Ријана дефинитивно оваа недела предизвика најголемо медиумско внимание: по фотографирањето без горен дел од костимот за капење, шокантните фотографии со белиот прав, за кои многумина тврдат дека е кокаин, притига Рири во непрепознатливо издание – со неуредна коса и без шминка.

Пред се, на пејачката треба да и изразиме почит за храброста, бидејќи голем дел од светските ѕвезди скоро не ни можеме да ги видиме без шминка, додека таа на YouTube објавила видео со кореографска проба за спотот Where Have You Been, на кое се појавува без грам шминка.

Се очекува пред објавувањето на спотот да се појават неколку вакви видео клипови, а Ријана порачува дека спотот за третиот сингл од нејзиниот нов албум Talk That Talk ќе биде чуден и дека емоциите ќе ги изрази со играње.

Погледнете го видеото!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi