Дали Ријана ја имитира Кардашијан?!?!?! На сите слики само газето си го покажува :)))

20 јануари, 20120
naslovna

Ријана продолжува со редовно известување на своите фанови на Твитер за секој свој чекор додека е на одмор на Хаваите. Убавата 23-годишна пејачка повторно објави серија на фотографии на кои се гледа како вежба. Пејачката ги коментираше своите фотографии, но нејзиниот секси изглед никого не остава рамнодушен. Еден од фановите ја праша како ја одржува ваквата секси фигура, на што на шега Ријана му одговори: “Агли / осветлување / фотошоп:)”.

Ри-Ри со уште едно “оскудно“ бикини позираше заедно со своите пријатели на даска за сурфање, но, исто така позираше и со телескоп. Таа им напиша на своите 12 милиони следбеници на Твитер дека на претстојните Греми награди ќе настапува заедно со бенд Колдплеј. Ријана и британскиот бенд ќе ја изведат песната што ја снимија заедно, “Princess of China”, а се наоѓа на нивниот нов албум “Mylo Xyloto”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber