Дали ве интересира како изгледаат канцелариите на LEGO?

4 април, 20120
10

LEGO помогна во игрите на многу деца низ целиот свет, па што мислите како изгледаат работните простории на една ваква инспиративна компанија?

Овие неверојатни канцеларии се лоцирани во Билунд, Данска. Дизајнот вклучува неколку вредности како: забава, еднаквост, креативност, иновација и фантазија. Убаво, живо и креативно!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/