Дали знаете чиви се овие секси нозе?!

2 мај, 20120
news_25776

Од ден на ден, и покрај годините, таа е сè поубава и посекси… Можеби сето тоа е поврзано со нејзиниот помлад дечко…

Џенифер Лопез од ден на ден изгледа сè посреќна и поубаво. Се чини дека нејзиниот однос со младиот Каспер ја “прероди”.

Таа најави турнеја со латино ѕвездата Енрике Иглесијас. На нејзиното последно појавување на телевизија, таа блесна во фустан во кој ги истакна своите облини и секси нозе.

Покрај своите секси атрибути повторно го покажа своето момче кое не го испушта од рака.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber