Дејвид Бекам ги носи гаќичките на Викторија :))))

25 јануари, 20120
David-Beckham-Bodywear-for-HM-5

Познатата британска двојка Дејвид и Викторија Бекам ги забавуваат медиумите и јавноста со своите мали брачни несогласувања, од кои последната е одобено симпатична.

Викторија неодамна изјави дека Бекам во текот на една емисија кои се емитувала во живо, носел нејзини гаќи. Очигледно ова изјава не му се допаднала на Бекам, па набрзо истата ја демантирал.

-Таа изјави дека сум носел нејзини гаќи за време на емисијата. Тоа не е точно, негирал Дејвид.

36 –  годишниот фудбалер  “LA Galaxy” штотуку ја лансираше својата линија на долна облека (за мажи) за брендот H&M, и во таа прилика изјавил дека сака тесни гаќи:

Не сакам широки боксерици. Носам тесни гачи, особено кога играм, изјавил Дејвид.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma