Деколтето не можеше да и биде подалбоко: Парис Хилтон нема срам!

29 март, 20120
parisdld

Нејзините фустани секогаш се предизвикувачки, но оваа беше посебно деколтирана…

На отварањето на еден клуб, познатата наследничка и старлета Парис Хилтон се појавила во фустан го го привлекол целото внимание. Нејзинотот деколте било толку длабоко што градите за малце ќе и излезеле точно пред камерите.

Иако се сокрила зад големите очила за сонце и голем шешир, Парис заклучила дека ќе и биде жал ако ги сокрие и своите гради. Затоа се одлучила за фустан со најдлабоко деколте и прошетала пред сите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi