Деми Мур не губи време, си најде момче и тоа помладо од Ештон Качер! :)))

12 јануари, 20120
demi-moore-440

Деми Мур повторно се заљуби во помлад дечко. Всушност, во саботата во Лос Анџелес фотографите ја уловиле во друштво на младиот манекен Блејк, кој е нејзин лечен тренер. Странските медиуми веднаш се распишаа дека тој е новата љубов на убавата актерка.

На својот Facebook профил објавил дека моменталната љубовна состојба му е комплицирана.

Изворот кој е близок со Деми вели дека тие не се заедно, туку се само добри пријатели и соработници. Неодамна повредената актерка изјавила дека се плаши дека не е достојна за љубов.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber