Дерил Хана ја продава вилата во Малибу за 4,9 милиони долари

13 февруари, 20120
1

Актерката Дерил Хана планира да се пресели од Малибу, па затоа ја продава својата вила и имот за 4,9 милиони долари.

Вилата изградена од камења има прекрасен амбиент и една гостинска куќарка во дворот. Дворот од неколку хектари само ја надополнува идилата во Малибу, каде само богатите уживаат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma