Десет годишно дете до смрт избодело другарче! :(((

17 јануари, 20120
hcfy4

Полицијата од Сан Диего се уште го истражува случајот, а било утврдено дека мајката  на десет годишното момче било дома за време на убиството. Детето чиј идентитет не е откриен  е во притвор.

Момчето (10) со кујнски нож го убил својот пријател кој имал 12 години. Детето починало вчера во болница како последица на повредите на градниот кош.

Од полицијата изјавиле дека детето е приведено, но дека ќе биде предадено на правната служба за малолетници.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber