Порно Мини Маус се соблече…ама несакајќи :)))

17 јануари, 20120
ivana_mladjovic

И додека Сораја ја прославувала титулата Playboy девојка за 2011 година, нејзината конкуренција Ивана Млаџовиќ доживеала момент од ноќна мора.

На Ивана, која од мала ја нарекуваат Порно Мини Маус, организаторите и дале премногу мал фустан кој не одговарал на нејзините облини. Додека излегувала на сцената градите и испаднале, а за работата да биде уште полоша, Ивана се лизнала за малку ќе паднела.

Иако водителите ја охрабриле со зборовите дека добро се снашла, Ивана не била најсеќна и едвај успеала да ги задржи солзите. Може да се утеши со тоа што нејзината снимка стана хит на YouTube.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber