Дете испадна од автомобил, а мајката скокна по него!

11 мај, 20120

Една мајка без размислување скокнала од автомобилот од кој испаднало нејзиното мало дете.

Оваа шокантна снимка доаѓа од Кина, а снимена е веројатно од безбедносните камери. Судејќи според снимката, детето седело во скутот на мајката на совозачкото место , но веројатно случајно ја отворило вратата и испаднало.

Мајката без многу размислување скокнала од автомобилот кој се уште се движел за да го спаси детето.

httpv://www.youtube.com/watch?v=4Wz8RxPz8TQ

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi