Деведесетите vs. денес! :))))

27 јануари, 20120
63ft

Нашите животни доживеаа огромни промени во последните две децении. Некои работи никогаш нема да бидат исти, некои се подобри, а некои полоши.

На сликите ќе видите на еден смешен начин како се прикажани промените во светот и животот од 90-тите и денес .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber