Па, со вакво “сиромашно” деколте и јас би ја оставил :)))))

27 јануари, 20120
vanesa

Таа е навистина самоуверена и секоја чест на тоа, но вакво деколте баш и не “прија на око”. Меѓутоа и без големи гради успеала да го заведе големиот светски шармер. Додуше, неодамна раскинаа…

Ванеса Паради изгледа одлично и лесно се справува со разделбата од Џони Деп. Фустанот во стилот арт – деко покриен со шљокици, окрива добар дел од “сиромашното” деколте на оваа актерка на хуманитарниот настан кој се одржа во Париз…,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber