Девојка починала по 17 испиени вотки! Родителите ги тужат шанкерите!

22 март, 20120
jhui

Родителите на 19 годишната Меган Хелал која почина во 2010 година, откако на една забава во рок од два часа испила околу 17 чаши вотка, ги тужат сите кои мислат дека се одговорни за смртта на нивната ќерка.

Родителите ќе го тужат сопственикот на барот каде била забавата, нејзиното момче кое не ја спречил девојката да пие, шанкерите, келнерите, како и студентското братство од Универзитетот.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/