На матруска вечер со порно ѕвезда?! :)

22 март, 20120
5g

Еден тинејџер преку Твитер прашал порно актерка дали ќе му биде придружба на неговата матурска вечер и добил потврден одговор.

Поголемиот број на тинејџери сонуваат на матурската вечер да ја однесат најубавата девојка од училиштето, но не и Мајк Стоун (18) од МИнесота, кој ја повикал ѕвездата која снима филмови за возрасни Меган Пајпер.

Стоун ја прашал Меган на твитер дали може да го придружува на матурската вечер и таа му рекла „да“. Таа ја прифатила понудата доколку тој и плати авионска карта од Лос Анџелес до Оукленд.

„Ако можеш да ми платиш карта, таму сум“, му напишала Меган на тинејџерот.

На Стоун му се потребни 400 долари за да си го оствари сонот, толку чини авионската карта, а парите ќе ги собере со помош на пријателите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/