Девојка силувана во близина на хотелот Александар Палас

9 декември, 20120
siluvanje
Дваесет и осумгодишна медицинска сестра вчера околу 19 часот била силувана на кејот на реката Вардар во близина на хотелот Александар Палас во Скопје.
Таа пријавила дека кога одела накај работа била нападната од непознато момче, а според нејзиниот опис напаѓачот имал околу 25 години.
Полицијата се’ уште го проверува случајот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber