Дневен НЛО во близина на Тихуана, Мексико

14 февруари, 20120
12

Повторно НЛО, и повторно на истата локација, Тихуана, Мексико. Овој пат снимено преку ден во саботата на 11 февруари, 2012 година.

 

httpv://www.youtube.com/watch?v=0NtwZhAEcxQ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma